Kategorie

 • Akumulatory

  Akumulatory do elektronarzędzi. Znajdziesz tu akumulatory Milwaukee, akumulatory Ryobi oraz pozostałe akumulatorki do elektronarzędzi. Akumulatory pełnią istotną funkcję w świecie elektronarzędzi, ze względu na ciągłość pracy. Warto zaopatrzyć się w co najmniej dwa akumulatory na urządzenie, by w momencie, w którym jeden z nich się rozładuje, podmienić na nasz naładowany, a rozładowany podłączyć do ładowarki. W ten sposób zapobiegniemy nieplanowanej przerwie w przeprowadzanych pracach.

 • Bity

  Profesjonalne bity do wkrętarki. Wybieraj spośród takich marek jak Milwaukee, Wiha, Facom i wielu innych! Szeroki asortyment pozwala na wybór różnych rodzajów i długości końcówek. Znajdziesz tu zestawy bitów, bity udarowe, czy bity Milwaukee, przez wielu uważane jako jedne z najlepszych bitów dostępnych na rynku. W ofercie znajdują się również wkrętaki przeznaczone specjalnie dla elektryków. Bity Wiha dysponują fantastyczną technologią slim TECHNOLOGY, gdzie bity posiadają izolację ochronną zintegrowaną z trzonkiem, którego grubość jest zredukowana o 33%, umożliwiając łatwiejszy dostęp do głęboko położonych elementów, a dodatkowo pozwalają na bezpieczną pracę w obszarze pod napięciem do 1000 V AC.

 • Markery

  Markery Milwaukee to wysokiej jakości markery budowlane, gotowe stanąć na wysokości zadania, dzięki takim cechom jak nietoksyczny tusz, krótki czas wysychania, zapobiegający zabrudzeniom na metalu i PVC, długa, 72 – krotnie większa żywotność w stosunku do zwykłych markerów, pozwalająca na pisanie nawet po 72 godzinach od zdjęcia nasadki. Uniwersalność pozwala na stosowanie na betonie, drewnie, metalu, płycie OSB czy plastiku. Markery olejowe cechuje możliwość pisania na powierzchniach o temperaturach od -10 ° do 150° C dzięki specjalnie opracowanym i zastrzeżonym składzie, jak i efektywne użytkowanie na powierzchniach, na których tradycyjne markery nie byłyby w stanie pisać.

 • Osprzęt SDS

  W ofercie znajdziesz przecinaki SDS, czy też dłuta SDS cenionych producentów takich jak Milwaukee czy Hikoki (dawniej Hitachi). Jeśli potrzebujesz więcej niż jedno dłuto, w naszym asortymencie odnajdziesz także zestaw dłut SDS, dzięki czemu za jednym zamachem znajdziesz rozwiązanie dla swoich potrzeb. 

 • Brzeszczoty do pił...

  Brzeszczoty do piły szablastej, podobnie jak brzeszczoty do wyrzynarki, należy odpowiednio dobrać do rodzaju materiału, w którym zamierzamy dokonać cięcia. Na rynku, do pił szablastych, czy też tak zwanych „lisic” dostępne są między innymi:

  • Brzeszczoty ze stali węglowej HCS – przeznaczone są do cięcia materiałów miękkich, takich jak drewno czy też miękkie tworzywa sztuczne.
  • Brzeszczoty Bi – Metal – powstają w wyniku połączenia stali wysokostopowej szybkotnącej HSS (zęby) oraz stali węglowej HCS (korpus). Skutkiem połączenia tych materiałów jest powstanie elastycznych, wysokiej jakości pił, odporniejszych na złamanie. Dobrze spisują się właśnie tam, gdzie ryzyko złamania jest większe. Ich trwałość jest wielokrotnie wyższa od brzeszczotów wykonanych ze stali węglowej. Stosuje się je do takich materiałów jak tworzywa sztuczne zbrojone włóknem szklanym, do twardego drewna, do stali, stali nierdzewnej i metali nieżelaznych.
  • Brzeszczoty z węglika spiekanego – przeznaczone do szybkiego cięcia w stali nierdzewnej, w metalu, w betonie komórkowym czy też w tworzywach sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Cechuje je wysoka odporność na złamania i bardzo dobra wydajność.

  W brzeszczotach do pił szablastych wykorzystuje się jeden typ uchwytu, tzw. chwyt uniwersalny ½”. Taki typ uchwytu został przyjęty przez większość producentów, gwarantuje pewne zamocowanie brzeszczotu w urządzeniu, pozwala na stosowanie mechanizmów zatrzaskowych umożliwiających szybką zmianę narzędzia.

 • Brzeszczoty do wyrzynarek

  Wybór brzeszczotu do wyrzynarki jest uzależniony od tego, w jakim materiale będziemy wykonywać cięcie. Źle dobrany brzeszczot może spowodować jego uszkodzenie, a dodatkowo nie wykonać pożądanego cięcia. Brzeszczoty do wyrzynarki posiadają oznaczenia, które pomagają w odnalezieniu poszukiwanego rozwiązania.

  • HCS - brzeszczoty ze stali wysokowęglowej, stosowane do cięcia wszystkich typów drewna i tworzywa sztucznego.
  • HSS - brzeszczoty ze stali szybkotnącej, odpowiednie do cięcia metali, metali nieżelaznych i aluminium. 
  • Nasyp z węglika - te brzeszczoty mają na krawędzi nasyp z węglika wolframu, dzięki czemu nadają się do materiałów ściernych.
  • TC - brzeszczoty z końcówkami zębów z węglika wolframu, dzięki czemu nadają się do materiałów ściernych.
  • Bi - Metal - brzeszczoty bimetalowe mają zęby ze stali szybkotnącej, zgrzewane wiązką elektronów na sprężystej części tylnej ze stali stopowej. Brzeszczoty te zapewniają maksymalną wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach zarówno w przypadku drewna jak i metalu.

   

  Chwyty

  Kolejnym ważnym elementem wyboru odpowiedniego brzeszczotu jest rodzaj uchwytu.

  • Brzeszczoty z chwytem T - nadają się do większości głównych marek, AEG, Bosch, DeWalt, Festool, Hikoki (dawniej Hitachi), Hilti, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi.
  • Chwyt U - do elektronarzędzi Black & Decker, Kress, Ryobi, Skil.

  Przy cięciu metali i tworzyw sztucznych zaleca się stosowanie cieczy chłodząco - smarującej w celu zwiększenia żywotności brzeszczotu.

  Brzeszczoty Milwaukee znajdujące się w naszej ofercie to szeroki wachlarz możliwości, ze względu na dużą ilość rodzajów zastosowań, od brzeszczotów tradycyjnych, przez te do cięcia po łuku, brzeszczoty szybkotnące, do czystego cięcia, do precyzyjnego cięcia i wielu innych!

 • Otwornice

  Otwornica to często spotykane akcesorium przy okazji remontów, ale swoje zastosowanie znajduje w wielu innych dziedzinach branży budowlanej.

  Otwornice współpracują z elektronarzędziami, które posiadają możliwość wymiany stosowanych końcówek, czyli wiertarki lub szlifierki. Narzędzie to jest zakończone nożykami, które tworzą kształt koła. Umożliwia to tworzenie otworów w materiałach budowlanych. Dzięki temu z łatwością jesteśmy w stanie wywiercić równy otwór w naszych ścianach czy meblach oraz innych obrabianych materiałach.

  Wybór otwornicy jest uzależniony od rodzaju materiału, w którym zamierzamy wywiercić otwór.

  Otwornice do drewna -  obszar, w którym znajdują swoje zastosowanie to głównie warsztaty stolarskie, gdzie konieczne jest wycinanie rozmaitych otworów np. w meblach. Cylindryczny kształt oraz wykonanie z hartowanej stali narzędziowej pozwolą na efektywną obróbkę drewna, jednak nie poradzi sobie najlepiej w metalu lub betonie.

  Otwornice do metalu – wielofunkcyjność otwornic do metalu pozwala nam na wiercenie także w drewnie. Wykonanie ze stali bimetalicznej umożliwia łatwe wykonywanie otworów w deskach, ale także w blachach jak i płytach gipsowo – kartonowych. Płyty są często spotykane jako wykończenie ścian w mieszkaniach, ze względu na łatwość w ich malowaniu czy obłożeniu kafelkami. Zdarza się, że zachodzi potrzeba wywiercenia w nich otworów na puszki, w których planujemy zamontować gniazdka elektryczne. Odpowiednia otwornica może okazać się niezbędna przy remontowaniu ścian w pomieszczeniach.

  Otwornice do betonu – umożliwiają wywiercenie precyzyjnego otworu w glazurze, bez uszkodzenia struktury kafelka. Idealnie sprawdzają się przy obróbce twardych materiałów, jednocześnie nie powodując ich pękania i niszczenia.

  W naszej ofercie znajdziesz otwornice Milwaukee, otwornice Hikoki, otwornice do drewna i metalu w dużej ilości oraz zestawy otwornic.

 • Statywy

  Statywy otwierają nowe możliwości dla reflektorów budowlanych. Są dostosowane do umieszczenia na nich np. 2 naświetlaczy na raz, jednocześnie pozwalając na efektywniejsze kierowanie światła w miejscu roboczym. Sprawdź nasze statywy teleskopowe, statywy do lasera czy też statyw do reflektora i ciesz się profesjonalnym sprzętem!

 • Uchwyty, adaptery i...

  Uchwyty do bitów, adapter do wkrętarki czy przedłużki udarowe to nieodłączny element w skrzynkach narzędziowych większości fachowców korzystających z elektronarzędzi. Dzięki tym akcesoriom nasza praca staje się wydajniejsza, szybsza i wygodniejsza. Przy pomocy uchwytu do bitów zmiana końcówek następuje błyskawicznie, bez konieczności rozkręcania uchwytu samozaciskowego, dzięki czemu nie tracimy cennego czasu. W naszej ofercie znajdziesz przejściówki do wkrętarki, adaptery, magnetyczne uchwyty do bitów, przedłużki udarowe i wiele innych!

 • Ładowarki

  Nasze ładowarki to przede wszystkim ładowarki do elektronarzędzi, a właściwie ich akumulatorów. Ładowarki w świecie elektronarzędzi akumulatorowych pełnią kluczową rolę, ponieważ to one są odpowiedzialne za podtrzymywanie ciągłości naszej pracy. Ładowarki Milwaukee umożliwiają naładowanie akumulatorów w czasie mniejszym niż godzina, podobnie z resztą jak i ładowarki Ryobi, które znajdują się w naszej ofercie!

 • Pozostałe

  Znajdziesz tu głównie akcesoria warsztatowe, akcesoria dla elektryków oraz akcesoria budowlane. 

Jest 386 produktów.

Pokazano 1-40 z 386 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria

Akcesoria do elektronarzędzi oraz akcesoria do narzędzi, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał swoich urządzeń. Poszerz możliwości swojej wkrętarki, wiertarko - wkrętarki, czy też młotowiertarki, wybierając spośród takich marek jak Milwaukee, Hikoki, Facom i wielu innych cenionych producentów. Zaopatrz swoją wyrzynarkę w nowe komplety brzeszczotów, wypróbuj nowe ostrza do noży tapetowych, uzupełnij brakujące Ci otwornice i pozostałe akcesoria, których potrzebujesz. Sprawdź nasz osprzęt do elektronarzędzi oraz osprzęt do narzędzi i ciesz się wysoką jakością wykonania!

Akcesoria