Filtruj według

Marka

Marka

Kategorie

 • Czyściwa

  Czyściwa przemysłowe to często używany materiał w warsztatach i miejscach w których występują zabrudzenia smarami, olejami, farbami itp. Od zwykłego ręcznika papierowego różnią się przede wszystkim większą grubością, a dodatkowo dostępne są w bardzo długich rolkach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi czyściwa bezpyłowe. Charakteryzują się one tym, że nie zostawiają na przetartej powierzchni drobnych włókien, a także eliminują osadzający się kurz i pył. Ich uniwersalność pozwala na korzystanie z nich na sucho oraz na mokro. Czyściwa włókninowe nadają się do zastosowania w zakładach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy. Czyściwo nie zawiera celulozy, przez co może być wykorzystywane wielokrotnie w procesach pomocniczych utrzymania reżimu technologicznego. Elastyczny materiał ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Oferujemy także czyściwa techniczne własnej marki CFI, które charakteryzuje się dobrą chłonnością, dzięki czemu skutecznie wchłaniają oleje i usuwają smary.

 • Drabiny

  Kategoria "Drabiny" w naszym sklepie internetowym oferuje wybór drabin do różnorodnych zastosowań. Znajdą tu Państwo drabiny o różnych długościach, materiałach wykonania i funkcjonalności, aby sprostać różnym potrzebom zarówno w domu, ogrodzie, jak i w pracy. 

 • Kaski ochronne
 • Okulary

  Okulary ochronne BHP to znakomity sposób na zapobieganie urazom wzorku. Okulary robocze pozwalają na bezpieczną pracę, w której istnieje ryzyko dostania się ciał obcych do oka, np. pyłu. Okulary przeciwpyłowe zwykle wykonane są z materiałów zapewniających komfort użytkowania i ochronę przed bezpośrednimi urazami mechanicznymi, na które pracownicy mogą być narażeni. Okulary ochronne Milwaukee wykonane są ze specjalnych materiałów, dzięki czemu są lekkie i wygodne. W niektórych modelach okulary budowlane Milwaukee posiadają ciekawą właściwość, a mianowicie ruchomy nosek, umożliwiający jeszcze lepsze dopasowanie ich pod swoje preferencje. 

 • Rękawice

  Rękawice ochronne BHP to jeden z najczęściej spotykanych produktów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich zadaniem jest skuteczna ochrona naszych dłoni, bez których ciężko wyobrazić sobie wykonywanie jakiejkolwiek pracy. W naszej ofercie znajdują się rękawice Milwaukee. Są to profesjonalne rękawice robocze, które dostępne są w kilku seriach, rękawice z palcami lub bez, różne klasy ochronności, dzięki czemu łatwo będzie Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oprócz tradycyjnych modeli odpornych na przecięcia, znajdziesz także rękawice odporne na uderzenia, które posiadają dodatkowo wzmocnione sekcje rękawic, najbardziej narażone na urazy. Rękawice warsztatowe to ochrona naszego zdrowia podczas pracy.

 • Pozostałe

  Znajdziesz tu między innymi nakolanniki ochronne czy też kamizelki robocze odblaskowe, ale także pozostałe akcesoria BHP

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-40 z 91 pozycji

Aktywne filtry

BHP

Akcesoria BHP to przede wszystkim szeroki wybór rękawic ochronnych. Znajdziesz tu wiele ciekawych rozwiązań, w postaci kilku klas odporności na przecięcia. Jeżeli szukasz czegoś, co uchroni Twój wzrok przed niechcianym urazem, sprawdź okulary ochronne, z pewnością zainteresują Cię modele Milwaukee z ruchomymi noskami. W naszym asortymencie odszukasz także ochraniacze na kolana, czyściwo naszej własnej marki CFI oraz pozostałe artykuły BHP. Odzież ochronna BHP może zapobiec uszkodzeniom naszego ciała, nie oszczędzaj zatem na własnym zdrowiu.

BHP