Kategorie

 • Dalmierze

  Dalmierze laserowe to wygodne i poręczne urządzenia, z dokładną i szybką mocą obliczeniową, dzięki czemu uzyskanie pomiaru zajmie znacznie mniej czasu niż przy użyciu tradycyjnej taśmy pomiarowej. Kompaktowe rozmiary pozwolą na komfortowe użytkowanie, a z Dalmierzem laserowym ADM30 SMART będzie to szczególnie wyjątkowe, ponieważ jest on nieznacznie większy niż długopis. Profesjonalne dalmierze gwarantują prostą i wydajną pracę dzięki dokładnym pomiarom. Mierniki laserowe umożliwiają pracę w zakresie nawet do 60m, a przykładem takiego urządzenia jest Dalmierz laserowy DL-60X PRO

 • Lasery

  Lasery to przyrządy pomiarowe, które umożliwiają pracę z dokładnością do milimetra. Zastępują one taśmy pomiarowe, pomagają zaoszczędzić czas, a dodatkowo, prace przeprowadzane w pojedynkę stają się łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziesz lasery krzyżowe, lasery rotacyjne a także lasery płaszczyznowe. Lasery krzyżowe to urządzenia do wyznaczania pionu, poziomu, kątów prostych oraz wytyczania elementów. Swoje zastosowanie znajdują w pracach budowlanych i wykończeniowych. Laser rotacyjny stworzony jest do pracy na dużych, otwartych przestrzeniach. Świetnie odnajdzie się przy pracach związanych z układaniem bruku czy stawianiem ogrodzeń. Laser płaszczyznowy to urządzenie wszechstronne i uniwersalne, pomocne w pracach wykończeniowych, instalacyjnych, budowlanych, remontowych, przy wykonywaniu posadzek i podłóg czy też zabudowie wnęk i mebli kuchennych.

 • Narzędzia dynamometryczne
 • Poziomnice

  Poziomica/Poziomnica (obie formy są poprawne) to praktyczne narzędzie, dzięki któremu upewnimy się, że właśnie powieszony obraz wisi równo, a pralka nie przechyla się na jedną ze stron. Ten przyrząd pomiarowy przydaje się w domach, warsztatach, czy przy pracy różnej dziedziny fachowców. Poziomice profesjonalne charakteryzuje wynik pomiaru z dokładnością rzędu +/- 0,5 mm/m, a nawet +/- 0,3 mm/m. Takimi możliwościami dysponują znajdujące się w naszej ofercie Poziomice PRO. Wśród poziomic zaliczanych do tych bardziej kompaktowych, otworem stoją Poziomice Milwaukee. Poziomice kieszonkowe, czy też Poziomica magnetyczna TORPEDO z regulowaną/blokowaną libellą pracującą w zakresie 360°, to między innymi ciekawe rozwiązania oferowane przez tego producenta. Tradycyjna poziomica z libellą to uniwersalne rozwiązanie, bez problemu poradzi sobie z większością zadań związaną z wyznaczeniem poziomu/pionu, dlatego warto ją mieć w swoim wyposażeniu narzędziowym!

   

 • Suwmiarki

  Suwmiarka to precyzyjne narzędzie do wykonywania pomiarów:

  • zewnętrznych - przy użyciu szczęk dolnych
  • wewnętrznych - przy użyciu szczęk górnych
  • głębokości - przy użyciu głębokościomierza

  Dwa podstawowe elementy konstrukcyjne suwmiarki to prowadnica i suwak. Dodatkowo, narzędzie posiada wysuwak, głębokościomierz, szczęki - dolne i górne oraz urządzenie odczytowe w postaci elektronicznego wyświetlacza lub analogowej podziałki. 

  Na co zwracać uwagę przy wyborze suwmiarki?

  Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana, jest to pierwszy z wyznaczników jakości, z jaką mamy do czynienia przy danej suwmiarce. Ma to duży wpływ na spasowanie elementów roboczych, których zadaniem jest zapewnienie dokładnych pomiarów. Dodatkowo, lepszy materiał wykonania gwarantuje dłuższą żywotność przyrządu. Standardowe suwmiarki wykonane są z aluminium i stali. Rzadziej spotyka się suwmiarki z węglików spiekanych. Przy wyborze suwmiarki cyfrowej należy zwrócić uwagę na pojemność baterii i szacowany czas żywotności. Istotna jest także obecność włącznika/wyłącznika, który pozwoli oszczędzić energię i przedłużyć czas użytkowania. Ostateczna decyzja przy wyborze suwmiarki może być też uzależniona od naszych potrzeb, w zależności czy suwmiarka będzie używana sporadycznie, czy raczej intensywnie eksploatowana. 

 • Taśmy miernicze

  Taśmy miernicze, nazywane także miarami, to proste w obsłudze narzędzia, które służą do mierzenia odległości z punktu A do punktu B. Miara umożliwia wykonanie tego zadania w bardzo szybki i prosty sposób. W naszej ofercie dominują miary zwijane Milwaukee, znanego i cenionego producenta narzędzi oraz elektronarzędzi. Rozwiązania tej marki potrafią być dużym udogodnieniem, zaczynając od małych rzeczy jak klipsy pozwalające na zamocowanie taśmy przy pasku od spodni lub zahaczając o kieszeń, przez system AUTOLOCK, który umożliwia wysuwanie miary bez jej automatycznego chowania, o zwijaniu decyduje użytkownik, poprzez wciśnięcie przycisku, aż po modele z wbudowaną diodą led, ułatwiającą odczyt w ciemnych zakamarkach. Nasz asortyment to także miary składane oraz profesjonalne miary zwijane innych producentów, takich jak Stanley, Ryobi, PRO czy też Facom. 

 • Pozostałe

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-40 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe to przyrządy do wykonywania pomiarów. Celem pomiarów jest wyznaczenie wartości wielkości fizycznej danego obiektu. Istnieją także urządzenia pomiarowe, które stworzone zostały z myślą o precyzyjnym pomiarze pionu i poziomu, takim urządzeniem jest np. laser krzyżowy. Przyrządy miernicze umożliwiają dokładną i staranną pracę, a decydując się na zakupy u nas możesz liczyć na profesjonalną jakość!

Narzędzia pomiarowe