Jest 237 produktów.

Pokazano 1-40 z 237 pozycji

Lista produktów marki Wiha

Wiha to jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Niemiecka marka obfituje w produkty takie jak klucze, bity, mierniki dla elektryków, młotki, nasadki, szczypce i wiele innych. Narzędzia Wiha to także walizki narzędziowe dla elektryków z wyposażeniem czy też funkcją stołu, dzięki czemu podstawowe czynności mogą być wykonane wszędzie tam, gdzie doprowadzisz swoją walizkę transportową! Jednym z cenionych rozwiązań marki Wiha jest wkrętak SpeedE, z elektrycznym napędem chroniącym stawy i ścięgna, zwłaszcza przy ciągłej pracy.

  • wiha

Wiha narzędzia dla elektryka konstruuje w sposób gwarantujący komfortową i ergonomiczną pracę przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej dbałości o bezpieczeństwo użytkownika. W ofercie znajdują się takie produkty jak zestaw wkrętaków VDE, szczypce uniwersalne VDE , szczypce tnące boczne VDE i wiele innych narzędzi izolowanych testowanych pod odpowiednim napięciem, dzięki czemu nasz sklep Wiha może oferować klientom najlepsze narzędzia dla elektryka Wiha umożliwiające bezpieczną pracę przy instalacjach elektrycznych do 1000 V.

Firma założona jako rodzinny zakład w 1939 roku oferuje obecnie prawie 10 000 precyzyjnych narzędzi klientom na całym świecie i posiada solidną, budowaną na wysokiej jakości narzędziach renomę. Sprawdź naszą szeroko rozbudowaną ofertę na Wiha sklep lub odwiedź nas stacjonarnie i na własne oczy przekonaj się o znakomitej, niemieckiej jakości.