Kategorie

 • Do pierścieni

  Szczypce do pierścieni to narzędzia przeznaczone do zakładania i zdejmowania pierścieni osadczych sprężynujących (pierścieni Segera).

 • Uniwersalne

  Szczypce uniwersalne, czy też tzw. "kombinerki" to prawdopodobnie najbardziej powszechny rodzaj wśród szczypiec. Dzięki nim możliwe jest chwytanie, cięcie, pomocne mogą okazać się nawet przy wykręcaniu ukręconej śruby z gniazda.

 • Nastawne

  Szczypce nastawne posiadają regulowane szczęki, umożliwiając w ten sposób chwytanie rur o różnych rozmiarach.

 • Tnące

  Szczypce tnące sprawdzą się do typowego cięcia między innymi drutów czy kabli. Dzięki swojej budowie powinny sobie poradzić w twardszych metalach. Szczęki gwarantują dużą siłę nacisku podczas cięcia. 

 • Zaciskowe

  Szczypce zaciskowe wyposażone są w radełkowane szczęki o różnych kształtach, mechanizm zapadkowy, który odpowiada za blokowanie i stały nacisk, oraz śrubę, dzięki której można regulować siłę nacisku.

 • Zestawy mieszane

  Potrzebujesz więcej niż jedną parę szczypiec? Zestawy szczypiec to rozwiązanie idealne! W zestawach mieszanych znajdują się różne rodzaje szczypiec, dzięki czemu za jednym zakupem zyskasz szeroką gamę zastosowań.

 • Pozostałe

Jest 124 produktów.

Pokazano 1-40 z 124 pozycji

Aktywne filtry

Szczypce

Szczypce to stały bywalec skrzynek narzędziowych, warsztatów, ale z łatwością można je spotkać także wśród narzędzi przeznaczonych do majsterkowania w domowym zaciszu.

Najbardziej powszechne to z pewnością szczypce uniwersalne, tzw. "kombinerki". Dzięki nim możliwe jest chwytanie, cięcie, pomocne mogą okazać się nawet przy wykręcaniu ukręconej śruby z gniazda. 

Szczypce do pierścieni to narzędzie przeznaczone do zakładania i zdejmowania pierścieni osadczych sprężynujących (pierścieni Segera). 

Ciekawym rozwiązaniem są szczypce nastawne, które posiadają regulowane szczęki, umożliwiając chwytanie rur o różnych rozmiarach.

Szczypce zaciskowe wyposażone są w radełkowane szczęki o różnych kształtach, mechanizm zapadkowy, który odpowiada za blokowanie i stały nacisk, oraz śrubę, dzięki której można regulować siłę nacisku.

Typowo do cięcia między innymi drutów czy kabli znakomicie spiszą się szczypce boczne. Dzięki swojej budowie powinny sobie poradzić w twardszych metalach. Szczęki gwarantują dużą siłę nacisku podczas cięcia. 

W naszej ofercie znajdziesz także szczypce dla elektryka izolowane, a jeśli potrzebujesz kilka rodzajów szczypiec zerknij na nasze zestawy szczypiec.