Kategorie

 • Klucze udarowe

  Klucze udarowe to stały bywalec warsztatów czy przydomowych garażów. Za pomocą klucza udarowego jesteśmy w stanie wkręcić/przykręcić śrubę, w łatwo dostępnym miejscu, używając do tego stosunkowo małej siły. Jednym z najbardziej popularnych środowisk dla kluczy udarowych jest np. odkręcanie/przykręcanie kół w samochodzie. Klucze udarowe akumulatorowe to szczególnie wygodne rozwiązanie, ponieważ nie ogranicza nas długość kabla i nie musimy martwić się o dostępność gniazdka elektrycznego. Klucze udarowe Milwaukee to znakomite rozwiązanie jeśli poszukujesz profesjonalne klucze udarowe. Są one wyposażone w nowe oświetlenie LED (o 40 % jaśniejsze), system REDLINK PLUS zapewniający cyfrową ochronę narzędzia oraz akumulatora przed przeciążeniem i inne dodatki warte uwagi. 

 • Młoty i młotowiertarki

  Profesjonalne młoty udarowe to sprzęt dla profesjonalistów, których zadaniem jest podołać w nawet najbardziej wymagających warunkach. Podczas wyboru warto zastanowić się, jakie prace zamierzamy przeprowadzać. Młoty udarowo obrotowe charakteryzują się mocą powyżej 1000 W i przeznaczone są do naprawdę ciężkich prac. Dla drobniejszych prac dobrym rozwiązaniem mogą okazać się młotowiertarki sds. Ich zakres mocy oscyluje w okolicach 600 – 700 W co pozwala na połączenie funkcjonalności wiertarki oraz młota udarowego. Młotowiertarki od młotów udarowych odróżnia mniejsza liczba udarów (drgań na minutę), ale za to posiadają wyższą prędkość obrotową, dzięki czemu mogą skutecznie zastąpić klasyczną wiertarkę.

 • Odkurzacze przemysłowe

  Odkurzacz to urządzenie ułatwiające zachowanie porządku zarówno w domu jak i na placu budowy. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne odkurzacze przemysłowe, które znakomicie sprawdzą się w wymagających warunkach. Oferujemy rozwiązania workowe i bezworkowe, do pracy na mokro i sucho, a w naszym asortymencie znajdziesz jeden z najlepszych profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych dostępnych na rynku, czyli FLEX S44 L AC.

  W naszej ofercie odkurzaczy przemysłowych znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, które są niezbędne w każdym miejscu, gdzie wymagana jest skuteczna i efektywna higiena. Oferujemy odkurzacze przemysłowe renomowanych marek, które gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także niezawodność i trwałość.

  Oferowane odkurzacze przemysłowe zostały zaprojektowane specjalnie do intensywnego użytkowania w różnych warunkach, od magazynów i hal produkcyjnych, po biura, sklepy czy place budowy. Dzięki wydajnym silnikom i innowacyjnym systemom filtracji, nasze urządzenia są w stanie skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym pył, śmieci czy nawet ciecze.

  W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze przemysłowe o różnych parametrach technicznych, m.in. z różnymi pojemnościami zbiorników, różnymi mocami ssania czy różnymi rodzajami akcesoriów. Dzięki temu możesz wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

 • Opalarki

  Opalarki elektryczne to przydatne urządzenie nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale także w domu. Dzięki niej możemy m. in.: zamontować folię na szybie, osuszać farby i lakier czy też usunąć powłoki lakiernicze. Opalarki profesjonalne działają na zasadzie emitowania gorącego powietrza. Temperatura emitowanego powietrza wynosi od 50 do nawet 600 stopni Celsjusza. Przy wyborze opalarki warto zwrócić uwagę na moc – im wyższa moc, tym większa temperatura wydmuchiwanego powietrza. Ważnym elementem jest także sposób regulacji temperatury, dostępne są opalarki z dwu lub trzystopniową regulacją, a najciekawszym rozwiązaniem jest płynna regulacja, co przekłada się na większe możliwości regulacji i dokładniejsze dopasowanie temperatury do podejmowanych prac. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu warto sprawdzić opalarki akumulatorowe. Dzięki nim nie musimy martwić się o dostęp do gniazdka sieciowego, a kabel nie ogranicza zasięgu naszej pracy. Dysze do opalarki to element zmienny, który nadaje opalarce poszczególne funkcje, jak np. możliwość klejenia na gorąco czy do cięcia termicznego.

 • Pilarki

  Profesjonalne pilarki elektryczne to przenośne urządzenia tnące, które przeznaczone są głównie do pracy z drewnem, ale tną także różne materiały, a dzięki swojej wielkości można korzystać z nich w trudno dostępnych miejscach. Profesjonalne piły stołowe to urządzenia, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Są to kompaktowe i łatwe w transporcie pilarki profesjonalne, wraz ze stołem na kołach. Zaprojektowane z myślą o przecinaniu dużych ilości drewna, ale potrafią poradzić sobie także z innymi materiałami. Profesjonalne piły ręczne dysponują silnikami o dużej mocy, co przekłada się na szybki postęp pracy przy jednoczesnej precyzyjnie wykonanej obróbce drewna. 

 • Szlifierki

  Szlifierki to jedne z najbardziej popularnych elektronarzędzi. W zależności od zastosowania wyróżnia się kilka rodzajów. Szlifierka kątowa nadaje się do szlifowania i cięcia. Szlifierki mimośrodowe przeznaczone są do precyzyjnego szlifowania i polerowania płaskich lub wybrzuszonych powierzchni. Do prac zgrubnych i na dużych powierzchniach najlepiej spisze się szlifierka oscylacyjna. Do szlifowania na gładko ścian czy też sufitów - szlifierka do płyt kartonowo - gipsowych. Do cięcia, szlifowania, czyszczenia, polerowania lub obrabiania szerokiego zakresu materiałów - szlifierka prosta (trzpieniowa). Profesjonalne szlifierki kątowe uznaje się jako te, które są najbardziej uniwersalne i użyteczne. Można je dostrzec zarówno w warsztatach, garażach, szeroko pojętej branży budowlanej, jak i w asortymencie domowego majsterkowicza. Rękojeść antypoślizgowa, absorbująca wibracje, płynny start, regulacja obrotów, to jedne z parametrów, które posiadają najlepsze szlifierki kątowe. W kwestii doboru mocy wszystko zależy od intensywności przeprowadzanych prac, na tej podstawie należy wybrać odpowiednią. 

 • Wiertarki

  Wiertarka to niezbędne urządzenie na miejscu budowy czy też podczas remontu. Dzięki niej możemy wiercić, rozwiercać czy też pogłębiać otwory przy asyście odpowiedniego wiertła. Wybór właściwej wiertarki determinuje kilka wytycznych. Pierwszym z nich jest moc urządzenia. Wraz z większą mocą otwierają się możliwości używania większych wierteł, co przekłada się na zdolność wiercenia twardszych materiałów. Większa moc to również dłuższa żywotność elektronarzędzia. Profesjonalne wiertarki udarowe oferują moc rzędu 1 - 1,5 kW, w naszym asortymencie takimi osiągami dysponuje Wiertarka udarowa Hikoki DV22VWVZ.

  Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze wiertarki jest moment obrotowy. Z wyższym momentem obrotowym wiąże się większa skuteczność we frezowaniu otworów. Dodatkowo, będzie on potrzebny przy obróbce twardych materiałów, które należy wiercić na wolnych obrotach. Do pracy z między innymi betonem, kamieniem, czy też cegłą niezbędna będzie funkcja udaru. Wyróżnia się ona większą prędkością obrotową i liczbą udarów.

 • Wiertarko - wkrętarki

  Wiertarko - wkrętarki to urządzenia na tyle uniwersalne, że ciężko przypisać im jedno środowisko, w którym się pojawiają. Warsztaty, budowy, dom, biuro, garaż - to tylko kilka z wielu miejsc, w których wiertarko - wkrętarki znajdują swoje zastosowanie. Przeznaczone są głównie do wkręcania i wykręcania śrub, ale dobrze sprawdzają się także przy wierceniu. Czym zatem kierować się przy wyborze wiertarko - wkrętarki?

  Zasilanie

  W przypadku wiertarko - wkrętarek istnieją dwa rozwiązania - akumulatorowe i sieciowe. W naszej ofercie znajdziesz te pierwsze, do ich zalet należy przede wszystkim mobilność. Plączący się kabel nie będzie już problemem, a najbardziej niedostępne miejsca staną się osiągalne. Modele akumulatorowe charakteryzuje poręczność i lekkość. System baterii potrafi być bardzo uniwersalny. Wiertarko wkrętarki Milwaukee to dobry wybór, jeśli posiadamy inne elektronarzędzia Milwaukee. Akumulator z klucza udarowego, czy też szlifierki bez problemu przyłączymy do wiertarko - wkrętarki.

  Moment obrotowy

  Moment obrotowy wiertarko - wkrętarki określa z jaką maksymalną siłą może ona wiercić lub wkręcać. Profesjonalne wkrętarki z regulacją momentu obrotowego pozwalają na dokładne dobranie siły wkręcania lub wiercenia, w zależności od zaistniałej potrzeby. Profesjonalne wkrętarki akumulatorowe posiadają dwa biegi, pierwszy to wyższy moment obrotowy, wpływający na siłę, z którą kręci się wiertło, drugi to niższa siła skrętu przy większej prędkości.

  Wiertarko - wkrętarka udarowa

  Wiertarko - wkrętarki z funkcją udaru umożliwiają przeprowadzanie trudniejszych prac, związanych z wierceniem w twardszych materiałach, takich jak beton czy cegła, co jeszcze bardziej poszerza funkcjonalność tak prostego narzędzia, którym można wykonać wiele zadań. Dzięki temu możemy w łatwy sposób ograniczyć ilość narzędzi potrzebnych do pracy, zarówno w domu, jak i profesjonalnym warsztacie.

 • Zakrętarki

  Zakrętarki udarowe to urządzenia przeznaczone do wkręcania jak i wykręcania śrub, wkrętów i nakrętek, ale poradzą sobie także z wierceniem w stali czy drewnie, za sprawą wiertła sześciokątnego. Czym zatem różni się zakrętarka od np. wiertarko - wkrętarki? Dzielą one podobne cechy, jednak nie bez powodu są to dwa różne urządzenia. Zakrętarki za sprawą wyższego momentu obrotowego są w stanie wkręcić znacznie większy wkręt, natomiast w kwestii wiercenia lepiej poradzi sobie wiertarko - wkrętarka. Profesjonalne wiertarko - wkrętarki dysponują momentem obrotowym w granicach 70 Nm, natomiast "pierwsze - lepsze" zakrętarki, oscylują w okolicach 150 Nm. To pozwala na dokręcenie śruby z większą mocą, dzięki czemu jesteśmy w stanie wkręcić dłuższą i grubszą śrubę. Zakrętarki udarowe akumulatorowe to szczególnie wygodne rozwiązanie, ze względu na brak konieczności rozglądania się za gniazdem sieciowym, a dodatkowo, nie musimy martwić się plączącym się przewodem. W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie rozwiązania, które pozwolą Ci na dostęp do trudno dostępnych miejsc! 

 • Pozostałe

  Znajdziesz tu przede wszystkim profesjonalne nożyce do blachy, wyrzynarki profesjonalne i profesjonalne narzędzia elektryczne.

Jest 158 produktów.

Pokazano 1-40 z 158 pozycji

Aktywne filtry

Elektronarzędzia

Szeroki asortyment elektronarzędzi. Wybieraj spośród takich marek jak Milwaukee, Hikoki, DeWalt, Flex, Ryobi i innych producentów znajdujących się w naszej ofercie. Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje profesjonalne elektronarzędzia zarówno akumulatorowe, sieciowe, jak i pneumatyczne. Ciesz się jakością profesjonalnych urządzeń, gotowych sprostać Twoim oczekiwaniom, nawet w wymagających warunkach. Sprawdź nasze elektronarzędzia dla profesjonalistów!

W naszej kategorii elektronarzędzi znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi elektrycznych, które są niezbędne dla każdego majsterkowicza, remontowicza czy profesjonalnego rzemieślnika.

Nasze elektronarzędzia to nie tylko narzędzia, ale także nowoczesne technologie, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych prac z większą precyzją, szybkością i wydajnością. W naszej ofercie znajdziesz wiertarki, szlifierki, wkrętarki, piły, młoty udarowe, oraz wiele innych narzędzi, które ułatwią Ci wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Dzięki naszym elektronarzędziom możesz szybko i sprawnie wykonywać prace budowlane, remontowe, stolarskie, czy też instalacyjne. Wysoka jakość wykonania, solidność konstrukcji oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że nasze narzędzia są niezastąpione w każdym warsztacie czy na placu budowy.

Profesjonalne elektronarzędzia - budowlane, narzędzia akumulatorowe