Jest 187 produktów.

Pokazano 1-40 z 187 pozycji

Lista produktów marki Hikoki

HiKOKI (dawniej Hitachi) to japońska marka specjalizująca się w produkcji narzędzi i elektronarzędzi. Marka oferuje szeroką gamę elektronarzędzi, takich jak wiertarki, szlifierki, wyrzynarki, pilarki i inne, które zapewniają niezawodną wydajność i łatwość użytkowania. Dodatkowo, w ofercie znajdziesz także akcesoria, takie jak otwornice, wiertła czy też bity.hikoki-narzędzia.pngHitachi Koki zmieniło się w Hikoki po 70 latach. Obecna na rynku od ponad 70 lat marka swoje elektronarzędzia Hitachi oznaczyła nowym logo oraz nazwą, czyli Hikoki. Zmiana wpisała się w strategię międzynarodowego wzrostu firmy, której celem jest zapewnienie rozwoju w blisko 100 krajach na świecie. Hitachi narzędzia także przeszły tę przemianę, zamieniając się na narzędzia Hikoki, które znane są z niezawodności, wydajności i trwałości.

Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i wykonany z użyciem najnowszych technologii, aby zapewnić optymalne rezultaty i wygodę użytkowania. Marka została utworzona 18 grudnia 1948 roku i od początku jej polem działania była produkcja i sprzedaż elektronarzędzi dla profesjonalnych użytkowników, sprzętu budowlanego, medycznego, badawczo-naukowego oraz urządzeń dla przemysłu. Firma oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń dla większości sektorów przemysłowych, a także szeroki wybór akcesoriów.

W naszym Hikoki sklep znajdziesz młoty udarowo-obrotowe, narzędzia akumulatorowe, szlifierki kątowe, pilarki, frezarki oraz inne narzędzia do obróbki drewna, betonu i stali. Zajrzyj do naszej oferty lub odwiedź nasz sklep Hikoki stacjonarnie, obejrzyj elektronarzędzia Hikoki na własne oczy i poznaj japońską jakość!