Marki

 • Airpress

  Airpress

  Marka Airpress oferuje kompresory przenośne, olejowe, bezolejowe, mobilne i stacjonarne. Od 2016 roku asortyment poszerzył się o profesjonalne narzędzia pneumatyczne, takie jak szlifierki, wiertarki, wkrętarki czy klucze udarowe.

 • Armytek

  Armytek

  Armytek to jedna z najbardziej znanych firm produkujących latarki taktyczne. Prawie wszystkie latarki Armytek można zrzucać z wysokości 10 piętra i zanurzać na głębokość 50 metrów. Nazwa Armytek nie została wybrana przypadkowo. To odzwierciedlenie sedna działalności - wymagania wojskowe w stosunku do niezawodności produktów i najlepsze światowe technologie.

 • Badek

  Badek

  Badek to między innymi urządzenia spawalnicze - półautomaty spawalnicze MIG/MAG, spawarki elektrodowe, spawarki TIG, urządzenia do czyszczenia spoin oraz akcesoria i części zamienne, jak i chemia spawalnicza. 

 • BMM

  BMM

  BMM TOOLS to szeroki zakres narzędzi precyzyjnych do obróbki skrawaniem metali. W celu podniesienia wydajności narzędzi wykorzystuje się specjalistyczne szwajcarskie powłoki PVD, CVD. Powłoka daje szersze możliwości pracy, wydłuża żywotność narzędzia, a dzięki podwyższonym właściwościom ślizgu i twardości praca jest szybsza i bardziej wydajna.

 • Brennenstuhl

  Brennenstuhl

  Brennenstuhl oferuje produkty wysokiej jakości, które ułatwiają codzienne życie. Oprócz produktów dystrybucji energii elektrycznej takich jak bębny kablowe, przedłużacze i listwy zasilające, asortyment obejmuje również lampy i reflektory LED, latarki LED i rozwiązania w zakresie automatyki domowej - home automation. Produkty Brennenstuhl nadają się do stosowania w domu, dookoła domu, w warsztacie i na budowie.

 • Caramba

  Caramba

  Caramba to powszechna niemiecka marka produkująca chemię techniczną dla przemysłu, motoryzacji i gospodarstw domowych.  Caramba może szczycić się mianem marki stulecia przyznanego w 2004 roku. Firma jest liderem na rynku wśród olejów wieloskładnikowych, czy też środków chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni.

 • CFI

  CFI

  CFI to marka własna firmy CBT Polska Sp. z o. o. powstała w 2011 roku w odpowiedzi na sprecyzowane potrzeby klientów. Za rozwinięciem skrótu CFI stoi Chemistry for Industry - dla produktów z dziedziny środków specjalistycznych, uszczelniaczy, smarów, zmywaczy czy sprayów technicznych oraz - Created for Industry, dla materiałów ściernych oraz tarcz do cięcia i szlifowania.

 • Condor

  Condor

  Marka Condor oferuje wysokiej jakości narzędzia: ręczne, samochodowe, pneumatyczne, izolowane 1000V, pomiarowe, skrawające i inne produkty do wyposażenia warsztatów.

 • Coverguard

  Coverguard

  Marka coverguard oferuje produkty BHP zapewniające ochronę i komfort, jak np. buty, a także akcesoria jak gogle czy rękawice ochronne. Odzież robocza coverguard to gwarancja bezpieczeństwa przy wykonywanych pracach, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, zabrudzeniami i zranieniem ciała.

 • DeWalt

  DeWalt

  Marka DeWalt to amerykańska marka, specjalizująca się w produkcji narzędzi ręcznych i elektronarzędzi przemysłowych, takich jak wiertarki, piły i młoty udarowe. Marka jest znana ze swojej jakości, niezawodności i trwałości produktów, a także z innowacyjnych rozwiązań i kompleksowej oferty narzędzi dla profesjonalistów.

 • Dringenberg

  Dringenberg

  Dringenberg to marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli warsztatowych i wyposażenia do pojazdów serwisowych. Marka jest znana z produkcji trwałych i funkcjonalnych produktów, które zapewniają wygodną i efektywną pracę w warsztatach i serwisach samochodowych.  

 • Expert by Facom

  Expert by Facom

  Expert by Facom to marka specjalizująca się w produkcji narzędzi warsztatowych i ręcznych. Jest ona częścią słynnej francuskiej marki Facom, która jest uważana za jednego z liderów w branży narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Expert by Facom oferuje szeroki asortyment narzędzi, takich jak klucze, śrubokręty, młotki i wiele innych, wysokiej jakości i wytrzymałych produktów, które zapewniają niezawodność i trwałość. 

 • Facom

  Facom

  FACOM jest marką należącą do grupy Black & Decker, największej na świecie firmy wytwarzającej narzędzia i akcesoria. Szeroka oferta pozwala na wybór narzędzi ręcznych, takich jak wkrętaki, wybijaki, nasadki, młotki, ale także akcesoria w postaci bitów, skrzyń narzędziowych, miar i wielu innych! Marka FACOM tworzy narzędzia na miarę i według potrzeb swoich klientów. Indywidualne podejście do klienta i jasne oznaczenia swoich produktów sprawiają że jest to marka ceniona i rozpoznawalna. 

 • Faraone

  Faraone

  Firma FARAONE to wiodący producent drabin, rusztowań, podnośników i produktów specjalnych.

 • Fein

  Fein

  Fein to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji elektronarzędzi i akcesoriów. Od ponad 140 lat jest uważana za jednego z liderów na rynku, oferując niezawodne i wysokiej jakości produkty dla profesjonalistów z różnych branż. W swoim asortymencie posiada szeroki wybór narzędzi do obróbki metalu, drewna i innych materiałów, w tym wierteł, wiertarek, szlifierek, frezarek itp. 

 • Fenes

  Fenes

  "FENES" S.A. od ponad 45 lat jest polskim producentem narzędzi skrawających. Wysoka jakość i znana marka - dzięki tym cechom zakład przyciąga odbiorców z całego kraju jak i zagranicy. Marka oferuje szeroką gamę narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna produkowanych w wymiarach metrycznych i calowych, według norm europejskich i amerykańskich.

 • Festa

  Festa

  Marka Festa znana jest przede wszystkim z produkcji wierteł o różnych zastosowaniach. Wiertła do drewna, betonu i metalu. Do tego w ofercie możemy znaleźć pilniki, gwintowniki, tarcze i bity.

 • Flex

  Flex

  FLEX to niemiecka marka oferująca profesjonalne elektronarzędzia i akcesoria dla rzemieślników i majsterkowiczów. Jako jeden z wiodących producentów w branży, FLEX jest dobrze znany wśród klientów na całym świecie i ma ponad 90-letnie doświadczenie. Marka specjalizuje się w produkcji niezawodnych i wysokiej jakości elektronarzędzi takich jak: szlifierki, wiertarki, polerki, frezarki, wiertarki i inne narzędzia przemysłowe. 

 • Gedore

  Gedore

  Gedore to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji  narzędzi ręcznych i elektronarzędzi do użytku profesjonalnego. W ofercie szeroki wybór narzędzi, w tym klucze, śrubokręty, młotki, nożyczki i inne narzędzia ręczne najwyższej jakości. Gedore cieszy się uznaniem  klientów na całym świecie i ma ponad 90-letnie doświadczenie.

 • Hikoki

  Hikoki

  HiKOKI (dawniej Hitachi) to japońska marka specjalizująca się w produkcji narzędzi i elektronarzędzi. Marka oferuje szeroką gamę elektronarzędzi, takich jak wiertarki, szlifierki, wyrzynarki, pilarki i inne, które zapewniają niezawodną wydajność i łatwość użytkowania. Dodatkowo, w ofercie znajdziesz także akcesoria, takie jak otwornice, wiertła czy też bity.

 • Kerb Konus

  Kerb Konus

  Kerb Konus jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji wkładek gwintowanych. Firma powstała w 1946 roku i od tego czasu jest znana z produkcji niezawodnych i trwałych produktów. Wkładki gwintowane Kerb Konus są szeroko stosowane w różnych branżach, takich jak budownictwo, przemysł, automatyka i wiele innych.

 • King Tony

  King Tony

  Firma King Tony to przede wszystkim szeroka oferta produktów dla branży motoryzacyjnej, rolnictwa i przemysłu. Narzędzia i akcesoria marki dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie i posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży. W ofercie King Tony znajdują się m. in. klucze, śruby, nity, narzędzia do cięcia, mocowania i wiele innych.

 • Klingspor

  Klingspor

  Klingspor jest niemiecką marką specjalizująca się w produkcji materiałów ściernych i narzędzi do obróbki powierzchni. Firma powstała w 1893 roku i od tego czasu jest znana z produkcji wysokiej jakości i niezawodnych produktów. Oferta Klingspor obejmuje m. in. tarcze ścierne, papiery ścierne, szlifierki, frezy i wiele innych. 

 • Knipex

  Knipex

  Knipex jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości narzędzi do wycinania i ściągania. Narzędzia Knipex to m. in. szczypce uniwersalne (kombinerki), klucze płaskie, klucze nasadowe, klucze płasko-oczkowe i wiele innych.

 • KS Tools

  KS Tools

  KS Tools to niemiecka firma produkująca narzędzia warsztatowe i specjalistyczne, takie jak klucze, wkrętaki, młotki i wiele innych. Marka jest znana z wysokiej jakości produktów, trwałości i niezawodności. KS Tools oferuje szeroki wybór narzędzi dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów.

 • Lange

  Lange

  Spółka została założona przez dwóch inżynierów w 1987 roku. Właściciele swoją przygodę rozpoczęli we własnym warsztacie, do dnia dzisiejszego zyskując status firmy mogącej konkurować i współpracować z największymi markami na świecie.

 • Leica

  Leica

  Leica Geosystems to szwajcarska firma z branży geoinformatycznej, która oferuje szeroki zakres rozwiązań i produktów do pomiarów i wyznaczania położenia na terenie i w przestrzeni. W ofercie znajdują się m. in. dalmierze, nawigacja GPS, systemy wyznaczania pozycji i wiele innych narzędzi, które są szeroko stosowane w takich branżach jak budownictwo, geologia, topografia i kartografia.

 • Luna

  Luna

  Luna Polska Sp. z o. o. jest polską firmą dystrybucyjną narzędzi. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją szerokiego wachlarza narzędzi, w tym narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, narzędzi warsztatowych i specjalistycznych.

 • Makita

  Makita

  Makita to japońska marka, która jest uważana za jednego z najlepszych producentów narzędzi elektrycznych na świecie. Marka ta jest znana z produkcji wysokiej jakości elektronarzędzi, takich jak wiertarki, szlifierki, wkrętarki i wiele innych. Produkty Makita charakteryzują się niezawodnością, trwałością i wydajnością, a także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwiają użytkownikom wykonywanie prac w jak najszybszym i najefektywniejszym tempie.

 • Milwaukee

  Milwaukee

  Milwaukee to amerykańska marka narzędzi, która jest szeroko uznawana za jednego z liderów w branży elektronarzędzi. Marka ta jest znana z produkcji wysokiej jakości narzędzi, takich jak wiertarki, wkrętarki, szlifierki i inne elektronarzędzia, które są przeznaczone do profesjonalnego użytku.

 • Pferd

  Pferd

  PFERD to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji narzędzi do obróbki powierzchni i materiałów, takich jak tarcze, szczotki i narzędzia ścierne. Marka ta jest uważana za jednego z czołowych producentów narzędzi do obróbki powierzchni i materiałów na świecie i jest znana z produkcji narzędzi o wysokiej jakości i niezawodności. 

 • Pneumat

  Pneumat

  Pneumat to marka specjalizująca się w produkcji narzędzi pneumatycznych, takich jak wiertarki, klucze, młoty i inne. Marka ta jest uważana za jednego z liderów w branży narzędzi pneumatycznych i jest znana z produkcji narzędzi o wysokiej jakości i niezawodności. Produkty Pneumat charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwiają użytkownikom wykonywanie prac w jak najszybszym i najefektywniejszym tempie, a także zapewniają precyzyjne i trwałe rezultaty.

 • Pramac

  Pramac

  Pramac to włoska marka specjalizująca się w produkcji generatorów prądu, agregatów prądotwórczych i sprzętu zasilającego. Marka ta jest uważana za jednego z czołowych producentów tego typu sprzętu na świecie i jest znana z produkcji urządzeń o wysokiej jakości i niezawodności. 

 • PRO

  PRO

  Firma PRO to największy w Polsce i jeden z 5 największych w Europie producentów narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Wieloletnie doświadczenie i zrozumienie problemów użytkowników umożliwiło stworzenie produktów z dbałością o każdy szczegół, co poskutkowało tytułem lidera wyznaczającego standardy w branży. W ofercie znajdziesz między innymi poziomnice, lasery, dalmierze, ale także młotki czy szczypce..

 • Prosave

  Prosave

  Prosave to firma z wieloletnią tradycją oraz specjalizacją w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości artykułów BHP. Misją jest zapewnienie ochrony osobom pracującym w warunkach wymagających zabezpieczenia ciała przed uszkodzeniami i urazami.

 • Rubi

  Rubi

  RUBI to marka specjalizująca się w produkcji narzędzi i akcesoriów do płytek ceramicznych i kamieni naturalnych. Firma została założona w 1951 roku w Barcelonie i obecnie jest jednym z czołowych producentów tego typu produktów na świecie, oferując szeroki asortyment narzędzi, takich jak nożyce do płytek ceramicznych, młotki, wiertarki i wiele innych.

 • Ryobi

  Ryobi

  RYOBI to marka założona w 1943 roku w Japonii, specjalizująca się w produkcji narzędzi ręcznych i elektronarzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Oferuje szeroką gamę produktów, w tym wiertarki, szlifierki, pilarki, wyrzynarki i wiele innych. Wszystkie narzędzia RYOBI są zaprojektowane z myślą o wygodzie i wydajności użytkownika, a także są dostępne w przystępnych cenach.

 • Sata

  Sata

  Narzędzia ręczne marki SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy APEX - TOOL GROUP. APEX to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawalnych i uznawanych na świecie marek (m. in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS).

 • Stanley

  Stanley

  Stanley to rozpoznawany amerykański producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla domowych majsterkowiczów.

 • Sturmer

  Sturmer

  Niemiecka marka Sturmer skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy przede wszystkim oczekują wysokiej jakości obsługi i oferowanych maszyn do obróbki metalu. Od ponad 35 lat marka nieustannie poszerza ofertę maszyn do użytku profesjonalnego.

 • Unior

  Unior

  Unior to słoweńska marka specjalizująca się w produkcji narzędzi warsztatowych i narzędzi rowerowych. Firma została założona w 1919 roku i jest jednym z liderów na rynku narzędzi specjalistycznych. Narzędzia Unior oferują szeroką gamę produktów, w tym klucze, narzędzia rowerowe, narzędzia do obróbki metalu i wiele innych. Marka jest znana ze swojej jakości, precyzji i innowacyjnych rozwiązań, a także za swoją długą historię i doświadczenie w branży narzędziowej.

 • Weicon

  Weicon

  Weicon to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji chemii budowlanej i przemysłowej. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak kleje, uszczelniacze, silikony, środki do czyszczenia i konserwacji, a także produkty do łączenia i mocowania. Weicon to również Weicon Tools, czyli np. narzędzia do ściągania izolacji. Weicon słynie z wysokiej jakości produktów i zaawansowanych technologii, dzięki czemu z łatwością spełnia oczekiwania w sektorach budownictwa, przemysłu samochodowego, elektrotechniki czy meblarstwa.

 • Wera

  Wera

  Wera to niemiecka marka produkująca narzędzia ręczne, takie jak klucze, wkrętaki, bity i inne akcesoria. Wera ceni sobie ergonomię i funkcjonalność, w parze z wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami. Między innymi te cechy sprawiają, że Wera jest uważana za lidera w branży narzędzi ręcznych i jest popularna wśród profesjonalistów i entuzjastów majsterkowania.

 • Werner

  Werner

  Firma Werner Polska to firma handlowa, zajmująca się kompleksowym zaopatrzaniem przemysłu i rzemiosła w profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia czy też chemią techniczną.

 • Wiha

  Wiha

  Wiha to jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Niemiecka marka obfituje w produkty takie jak klucze, bity, mierniki dla elektryków, młotki, nasadki, szczypce i wiele innych. Narzędzia Wiha to także walizki narzędziowe dla elektryków z wyposażeniem czy też funkcją stołu, dzięki czemu podstawowe czynności mogą być wykonane wszędzie tam, gdzie doprowadzisz swoją walizkę transportową! Jednym z cenionych rozwiązań marki Wiha jest wkrętak SpeedE, z elektrycznym napędem chroniącym stawy i ścięgna, zwłaszcza przy ciągłej pracy.

 • Yato

  Yato

  Yato to marka specjalizująca się w produkcji elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz akcesoriów warsztatowych. W Polsce marka posiada 26370m² powierzchni magazynowej w Nadarzynie z której prowadzi dystrybucje towarów na rynkach lokalnych jak i eksport do krajów na wszystkich kontynentach. Yato to marka skierowana do profesjonalistów w szczególności oferuje szeroką gamę narzędzi dla serwisów motoryzacyjnych.