Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Lista produktów marki Airpress

Marka Airpress oferuje kompresory przenośne, olejowe, bezolejowe, mobilne i stacjonarne. Od 2016 roku asortyment poszerzył się o profesjonalne narzędzia pneumatyczne, takie jak szlifierki, wiertarki, wkrętarki czy klucze udarowe.

airpress-kompresory-narzędzia.png

Marka Airpress to ponad 60 lat doświadczenia w branży i rozbudowane kanały dystrybucji w Europie. Kompresory Airpress istnieją od 1956 roku, kiedy to Doeke de Vries i jego ojciec Harmen de Vries opracowali swój pierwszy kompresor tłokowy. Urządzenie odniosło olbrzymi sukces na rynku Holenderskim i wpłynęło na sprężarki Airpress rozpoczęciem ich masowej produkcji, która trwa nieprzerwanie do dziś.

Narzędzia Airpress dostępne są w całej Europie. Rozbudowana sieć dealerów pozwala je pozyskać w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Słowacji, Czechach, na Węgrzech a nawet w Grecji. W naszej ofercie znajdują się także części do kompresora Airpress oraz produkty takie jak oleje do agregatów prądotwórczych czy też oleje do sprężarek tłokowych i oleje do narzędzi pneumatycznych. Jeśli poszukujesz Airpress sklep, nasza stale poszerzająca się oferta tej marki czeka, by sprostać Twoim oczekiwaniom!