Jest 1018 produktów.

Pokazano 1-40 z 1018 pozycji

Lista produktów marki Milwaukee

Milwaukee to amerykańska marka narzędzi, która jest szeroko uznawana za jednego z liderów w branży elektronarzędzi. Marka ta jest znana z produkcji wysokiej jakości narzędzi, takich jak wiertarki, wkrętarki, szlifierki i inne elektronarzędzia, które są przeznaczone do profesjonalnego użytku.milwaukee-logo.png


Firma została założona w 1924 roku w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu Milwaukee przyświeca jeden cel: produkcja najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Elektronarzędzia Milwaukee są bardzo chętnie wybieranymi produktami wśród naszych klientów, często wracających w celu rozbudowania kolekcji o kolejne narzędzia Milwaukee.
Jako autoryzowany dystrybutor Milwaukee cieszymy się coraz większym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych, jak i mniej wymagających klientów, którzy chętnie odwiedzają nasz sklep z narzędziami Milwaukee od ponad kilkunastu lat i asortymentu tylko przybywa, staramy się pozyskiwać wszystkie nowe, innowacyjne rozwiązania amerykańskiego producenta, który stale rozwija technologicznie swój zasób produktów..