Filtruj według

Marka

Marka

Kategorie

 • Adaptery podróżne

  Wtyczki podróżne do gniazdek, idealne w podróży i na wakacjach, przekonują jakością i bezpieczeństwem we wszystkich obszarach.

 • Gniazda ogrodowe

  Gniazda do ogrodu, z ciekawym rozwiązaniem w postaci grotu, umożliwiającym mocowanie w ziemi. Gniazda ogrodowe są bardzo przydatne podczas prac z sieciowymi urządzeniami elektrycznymi. Sprawdź nasze gniazda elektryczne do ogrodu i ciesz się jakością ich wykonania!

 • Listwy zasilające

  Bogaty asortyment listew zasilających Brennenstuhl pozwala na optymalny dobór poszukiwanych parametrów do Twoich potrzeb. Brennenstuhl oferuje długą listę serii z listwami zasilającymi, gdzie każda z nich charakteryzuje się innymi właściwościami, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnych środowiskach. Listwy zasilające Brennenstuhl dostępne są z wieloma funkcjami, z podświetlanym włącznikiem/wyłącznikiem, czy też z ochroną przed dotknięciem. Swobodę wyboru umożliwia również szeroki przedział długości kabla w oferowanych listwach, od 1,5 m do 5 m. Listwy zasilające Brennenstuhl oferują bogaty zakres zastosowań, listwy zasilające z USB, z hubem USB, listwy zasilające wpuszczane, listwy z możliwością sterowania za pomocą pilota zdalnego lub aplikacji, listwy przystosowane do montażu na ścianie lub na stole czy też powszechne listwy przeciwprzepięciowe. Z racji na gwarancje bezpieczeństwa przed przepięciem, znakomicie spiszą się także jako listwy komputerowe. 

 • Przedłużacze

  Asortyment przedłużaczy Brennenstuhl zawiera szeroki zakres długości kabli, gatunków czy też złącz CEE i innych przydatnych dodatków. Dzięki temu przedłużacze Brennenstuhl znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i w krótkotrwałym używaniu na zewnątrz, aż po place budowy i stałe użytkowanie w trudnych warunkach atmosferycznych. W zależności od zastosowania, Brennenstuhl oferuje różne stopnie ochrony IP. Odpowiednie dopasowanie stopnia ochrony do Twoich potrzeb pomoże w uniknięciu wypadków elektrycznych pomiędzy gniazdem a urządzeniem. IP jest systemem oznaczania stopni ochrony, która jest zapewniana przez obudowę. W zależności od stopnia, chroni ona przed wnikaniem obcych ciał, wnikaniem wody, oraz przed dostępem do części niebezpiecznych. Pierwsza cyfra informuje o ochronie przed stałymi ciałami obcymi, druga natomiast informuje o stopniu ochrony przed wodą. W naszej ofercie znajdziesz przedłużacze 3m, przedłużacze 5m, przedłużacze 10m oraz przedłużacze 25m.

 • Przedłużacze bębnowe

  Do bardziej wymagających zadań Brennenstuhl oferuje przedłużacze bębnowe, które podobnie jak listwy zasilające również posiadają listę serii, gdzie każda z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Mimo większego gabarytu, przedłużacze bębnowe Brennenstuhl zostały zaprojektowane tak, by praca z nimi była wygodna i efektywna. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom w postaci ergonomicznych uchwytów z prowadnicami do noszenia "cablepilot", które zapewniają perfekcyjne prowadzenie przewodu, czy obrotowym rączkom do wygodnego zwijania przewodu przy jednoczesnym zachowaniu solidnych konstrukcji, przystosowanych do wymagających zastosowań. Podsumowując, korzystanie z przedłużaczy bębnowych Brennenstuhl jest proste i pomaga zaoszczędzić czas na rozwijaniu czy też zwijaniu przewodu podczas pracy. W ofercie znajdują się przedłużacze elektryczne bębnowe, o różnych długościach przewodu, a wyróżniające się długością przedłużacze bębnowe 50m gotowe są na dosłownie "najdłuższe prace". 

 • Sterowniki bezprzewodowe

  Sterowniki bezprzewodowe to między innymi gniazda na pilota i gniazda wifi. Dzięki nim, podpięte w nie urządzenia możemy włączać i wyłączać z miejsc oddalonych od gniazda sieciowego za pomocą pilota. 

 • Sterowniki czasowe

  Sterowniki czasowe to rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się ręcznym włączaniem/wyłączaniem urządzeń elektrycznych w Twoim domu. Programatory czasowe, po ustawieniu wybranych przez Ciebie godzin, automatycznie będą załączać i odłączać sprzęty, które są do nich podłączone. Gwarantuje to oszczędność czasu, przy jednoczesnym oszczędzaniu prądu. Podczas nieobecności w domu, odpowiednio zaprogramowane urządzenia "obsłużą się same". Sterowniki elektroniczne czasowe Primera Line obejmują standardowe wyłączniki zegarowe i cyfrowe tygodniowe wyłączniki zegarowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Brennenstuhl gwarantuje niezawodne włączanie i wyłączanie sprzętu AGD, instalacji monitoringu, czy też lamp. Swoje zastosowanie znajdują również jako straszak chroniący przed włamaniami i kradzieżami, dzięki funkcji losowego załączania i wyłączania. Wyłączniki zegarowe Brennenstuhl są bardzo proste w użytkowaniu, dzięki czemu szybko zainstalujesz i rozpoczniesz korzystanie z nich w swoim domu. W naszej ofercie znajdziesz sterowniki bezprzewodowe, gniazda na pilota czy też gniazda wifi.

 • Wtyczki i Złącza

  Wtyczki i złącza Brennenstuhl zapewniają skuteczną ochronę przed wypadkami z prądem. Wtyczki ochronne Brennenstuhl są w stanie w jednej chwili odciąć dopływ prądu z sieci, gdy dojdzie do wystąpienia prądów różnicowych. Adapter przepięciowy 13.500 A PRIMERA-LINE pomaga uniknąć szkody powstałej w wyniku przepięć, chroni wszystkie przewody: fazę oraz zero. To rozwiązanie bardzo uniwersalne, może być zastosowane do wielu urządzeń, laptopów, czajników, sprzętów AGD, ekspresów do kawy, robotów kuchennych, routerów internetowych czy telewizorów. 

 • Pozostałe

Jest 103 produktów.

Pokazano 1-40 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Elektryka

W dziedzinie elektryki oferujemy produkty firmy brennenstuhl®. Firma brennenstuhl® to gwarancja wysokiej jakości urządzeń, ułatwiających życie codzienne. Oprócz artykułów dystrybucji energii elektrycznej, takich jak bębny kablowe, przedłużacze i listwy zasilające, asortyment obejmuje również lampy i reflektory LED, latarki LED i rozwiązania w zakresie automatyki domowej - home automation. Szeroki wachlarz możliwości marki brennenstuhl® pozwala na zastosowania w domu, dookoła domu, w warsztacie i na budowie. Nasz sklep z artykułami elektrycznymi czeka by sprostać Twoim oczekiwaniom. Sprawdź nasz sklep z elektryką i elektryczne artykuły!

Elektryka