Jest 181 produktów.

Pokazano 1-40 z 181 pozycji

Lista produktów marki Brennenstuhl

Brennenstuhl oferuje produkty wysokiej jakości, które ułatwiają codzienne życie. Oprócz produktów dystrybucji energii elektrycznej takich jak bębny kablowe, przedłużacze i listwy zasilające, asortyment obejmuje również lampy i reflektory LED, latarki LED i rozwiązania w zakresie automatyki domowej - home automation. Produkty Brennenstuhl nadają się do stosowania w domu, dookoła domu, w warsztacie i na budowie.

brennenstuhl-elektronika-listwy-przedłużacze.png


Przedsiębiorstwo Hugo Brennenstuhl swoją historię rozpoczęło w 1958 roku w Niemieckim mieście Tubingen. Od ponad 60 lat marka ciągle się rozwija i dba o każdy szczegół od parametrów technicznych swoich towarów po nowatorski Design. Marka od początku swojego istnienia poszerzyła obszar działalności na ponad 100 krajów. Wysokiej jakości produkty z dziedziny elektroniki znane są z innowacyjności i nowoczesności. Dzięki wieloletniej współpracy i zaufaniu, Brennenstuhl sklep swój postanowił umiejscowić także w naszej firmie.

Jako autoryzowany dystrybutor Brennenstuhl cieszymy się z możliwości oferowania najnowszych, coraz bardziej innowacyjnych produktów dla naszych klientów, często powracających na zakupy. Brennenstuhl katalog umieścimy wkrótce w sekcji „Pliki do pobrania” w stopce strony, obserwuj, by dowiedzieć się, co nowego przygotowuje marka, na której produktach można zawsze polegać!