Filtruj według

Zasilanie

Zasilanie

Marka

Marka

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Wiertarko - wkrętarki

Wiertarko - wkrętarki to urządzenia na tyle uniwersalne, że ciężko przypisać im jedno środowisko, w którym się pojawiają. Warsztaty, budowy, dom, biuro, garaż - to tylko kilka z wielu miejsc, w których wiertarko - wkrętarki znajdują swoje zastosowanie. Przeznaczone są głównie do wkręcania i wykręcania śrub, ale dobrze sprawdzają się także przy wierceniu. Czym zatem kierować się przy wyborze wiertarko - wkrętarki?

Zasilanie

W przypadku wiertarko - wkrętarek istnieją dwa rozwiązania - akumulatorowe i sieciowe. W naszej ofercie znajdziesz te pierwsze, do ich zalet należy przede wszystkim mobilność. Plączący się kabel nie będzie już problemem, a najbardziej niedostępne miejsca staną się osiągalne. Modele akumulatorowe charakteryzuje poręczność i lekkość. System baterii potrafi być bardzo uniwersalny. Wiertarko wkrętarki Milwaukee to dobry wybór, jeśli posiadamy inne elektronarzędzia Milwaukee. Akumulator z klucza udarowego, czy też szlifierki bez problemu przyłączymy do wiertarko - wkrętarki.

Moment obrotowy

Moment obrotowy wiertarko - wkrętarki określa z jaką maksymalną siłą może ona wiercić lub wkręcać. Profesjonalne wkrętarki z regulacją momentu obrotowego pozwalają na dokładne dobranie siły wkręcania lub wiercenia, w zależności od zaistniałej potrzeby. Profesjonalne wkrętarki akumulatorowe posiadają dwa biegi, pierwszy to wyższy moment obrotowy, wpływający na siłę, z którą kręci się wiertło, drugi to niższa siła skrętu przy większej prędkości.

Wiertarko - wkrętarka udarowa

Wiertarko - wkrętarki z funkcją udaru umożliwiają przeprowadzanie trudniejszych prac, związanych z wierceniem w twardszych materiałach, takich jak beton czy cegła, co jeszcze bardziej poszerza funkcjonalność tak prostego narzędzia, którym można wykonać wiele zadań. Dzięki temu możemy w łatwy sposób ograniczyć ilość narzędzi potrzebnych do pracy, zarówno w domu, jak i profesjonalnym warsztacie.