Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Lista produktów marki PRO

Firma PRO to największy w Polsce i jeden z 5 największych w Europie producentów narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Wieloletnie doświadczenie i zrozumienie problemów użytkowników umożliwiło stworzenie produktów z dbałością o każdy szczegół, co poskutkowało tytułem lidera wyznaczającego standardy w branży. W ofercie znajdziesz między innymi poziomnice, lasery, dalmierze, ale także młotki czy szczypce...

  • pro-poziomnice

Głównym celem PRO jest tworzenie produktów najwyższej jakości, dzięki czemu narzędzia PRO od 30 lat są w stanie stawać na wysokości zadania i odpowiadać na potrzeby profesjonalistów w branży budowlanej. Poziomice PRO produkowane są w Polsce, kierując się ideą Design Thinking marka tworzy narzędzia dopasowane do potrzeb swoich klientów. PRO narzędzia to między innymi szeroka gama urządzeń pomiarowych, laserów, poziomnic i systemów poziomujących, tworzących spójną gamę produktów niezbędnych przy pracach ogólnobudowlanych.

PRO narzędzia sklep dekorują głównie na kolor czerwony, wyróżniający się i przykuwający uwagę klientów, którzy nas odwiedzają. Przyrządy pomiarowe PRO trzymają poziom nie tylko na półkach sklepowych, ale także po długim okresie użytkowania, co sprawia, że odpowiednio użytkowane będą cieszyły swoimi atutami przez długi czas.