Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Lista produktów marki Facom

FACOM jest marką należącą do grupy Black & Decker, największej na świecie firmy wytwarzającej narzędzia i akcesoria. Szeroka oferta pozwala na wybór narzędzi ręcznych, takich jak wkrętaki, wybijaki, nasadki, młotki, ale także akcesoria w postaci bitów, skrzyń narzędziowych, miar i wielu innych! Marka FACOM tworzy narzędzia na miarę i według potrzeb swoich klientów. Indywidualne podejście do klienta i jasne oznaczenia swoich produktów sprawiają że jest to marka ceniona i rozpoznawalna. 

facom-narzędzia.pngMarka Facom jest kojarzona z wielkimi osiągnięciami tego stulecia. Od ponad 100 lat funkcjonuje na rynku narzędzi ręcznych. Narzędzia Facom to innowacja, jakość i poszukiwanie doskonałości przez zespół specjalistów projektujących narzędzia dla profesjonalistów. Facom narzędzia na etapie tworzenia podlegają następującym wytycznym: wysoka wydajność, zwiększenie produktywności, upraszczanie codziennej pracy, niezawodność, wysokiej klasy ergonomia i bezpieczeństwo pracy. Niezależnie od środowiska, czy to w warsztacie samochodowym, na placu budowy, czy w domowym gospodarstwie, występują potrzeby użycia narzędzi.

Facom sklep to miejsce które tylko czeka na potrzebujących majsterkowiczów, by zaoferować swoje rozwiązania. Dzięki swojemu doskonałemu wykonaniu i niezawodności, marka pozyskała zaufanie profesjonalistów na całym świecie, którzy z dużą przyjemnością wyszukują w internecie frazy Facom dystrybutorzy. W naszej ofercie z narzędziami znajdziesz stale powiększający się asortyment z francuską marką, który oferuje pojedyncze narzędzia, a także Facom zestaw dla kogoś, kto musi być przygotowany na każdą śrubę!