Jest 121 produktów.

Pokazano 1-40 z 121 pozycji

Lista produktów marki Expert by Facom

Expert by Facom to marka specjalizująca się w produkcji narzędzi warsztatowych i ręcznych. Jest ona częścią słynnej francuskiej marki Facom, która jest uważana za jednego z liderów w branży narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Expert by Facom oferuje szeroki asortyment narzędzi, takich jak klucze, śrubokręty, młotki i wiele innych, wysokiej jakości i wytrzymałych produktów, które zapewniają niezawodność i trwałość. 

expert-facom-narzędzia.png


Expert by Facom to marka, która znajduje się na rynku od ponad 100 lat. Przez te lata zdążyła wypracować sobie wysoką pozycję i uzyskać renomę, która kojarzy się z jakością i bezkonkurencyjnością w tworzeniu narzędzi do użytku profesjonalnego. Kierując się mottem „Poszukujemy doskonałości” marka zdobywa rynki międzynarodowe, prowadząc produkcje na terenie krajów europejskich.

Expert Facom ceni się za swoje innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość produktów, dlatego jest chętnie wybierana przez klientów na całym świecie. Facom Expert to grupa profesjonalnych narzędzi skoncentrowana na tworzeniu inteligentnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacja, klasa i kultura marki Facom są to wartości dodane, które zostały wykorzystane przy tworzeniu linii Expert by FACOM.