Jest 65 produktów.

Pokazano 1-40 z 65 pozycji

Lista produktów marki Weicon

Weicon to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji chemii budowlanej i przemysłowej. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak kleje, uszczelniacze, silikony, środki do czyszczenia i konserwacji, a także produkty do łączenia i mocowania. Weicon to również Weicon Tools, czyli np. narzędzia do ściągania izolacji. Weicon słynie z wysokiej jakości produktów i zaawansowanych technologii, dzięki czemu z łatwością spełnia oczekiwania w sektorach budownictwa, przemysłu samochodowego, elektrotechniki czy meblarstwa.

  • weicon-chemia

Historia marki Weicon rozpoczęła się w 1947 roku. Weicon katalog poszerzył już w 1967 roku, o produkty z linii Stripping Tools, profesjonalnych narzędzi do ściągania izolacji. Kolejnym krokiem milowym była premiera klejów anaerobowych, która odbyła się w 1987 roku. W dziedzinie innowacji Weicon otrzymał Niemiecką Nagrodę Federalną Duo-Crimp 300 w 2000 roku.

Dynamicznie rozwijająca się firma posiada jednostki w 9 różnych państwach i przedstawicieli handlowych w ponad 120 krajach. W ofercie znajduje się ponad 400 produktów z kategorii: kleje i uszczelniacze techniczne, spraye i płyny techniczne, pasty montażowe, smary przemysłowe oraz narzędzia do ściągania izolacji. Jako Weicon dystrybutor dostarczamy szeroką gamę ich produktów znajdujących zastosowanie w wielu branżach i sektorach przemysłu.

Weicon Polska dopasowuje się do wymagań stawianych przez klientów, praktykę i środowiska obowiązujących standardów. Podąża za innowacjami i elastycznie dostosowuje swój rozwój w stosunku do dynamicznie rozwijającego się sektora chemii przemysłowej i technicznej.