Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Lista produktów marki Wera

Wera to niemiecka marka produkująca narzędzia ręczne, takie jak klucze, wkrętaki, bity i inne akcesoria. Wera ceni sobie ergonomię i funkcjonalność, w parze z wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami. Między innymi te cechy sprawiają, że Wera jest uważana za lidera w branży narzędzi ręcznych i jest popularna wśród profesjonalistów i entuzjastów majsterkowania.

  • wera-narzędzia

Narzędzia Wera zaopatrują rynek w wysokiej jakości produkty od ponad 80 lat. Niemiecki producent specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi wkrętakowych na potrzeby profesjonalistów w przemyśle i rzemiośle. Nasz Wera narzędzia sklep zaopatrzony jest w produkty, które posiadają nowatorskie rozwiązania, takie jak np. system wyszukiwania narzędzi „Take it easy”, oznaczenie kolorystyczne kluczy trzpieniowych, w celu łatwiejszego rozpoznania rozmiaru i szybszej pracy dzięki oszczędności czasu na poszukiwaniu odpowiedniego klucza.

Jeśli poszukujesz zestaw narzędzi Wera, znajdziesz go wśród wkrętaków precyzyjnych, wkrętaków dla elektryka z izolowanymi narzędziami VDE i nie tylko! Narzędzia Wera sklep to miejsce idealne dla fanów narzędzi ręcznych gotowych na wymagające prace zarówno dla profesjonalistów, jak i mniej wymagających majsterkowiczów, których na pewno zadowoli trwałość narzędzi i wytrzymałość na długie lata!