Bezpieczna płatność

Rozliczanie transakcji BLIKiem i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem PayNow.

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy w 24h od jego opłacenia bądź wyborze opcji za pobraniem. Ze względu na różne gabaryty opakowań, duże produkty nie mogą być łączone ze sobą przez to konieczne jest nadanie kilku przesyłek. Ceny za paczkę wahają się od 8.99 zł do 23 zł.

Zwrot produktu

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub - w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci koszty produktu oraz koszty dostawy. Aby odstąpić od umowy zawartej przez internet, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli zgłaszając je do nas. Produkt następnie należy odesłać na nasz adres: CBT Polska Sp. z o. o., ul. Toruńska 280, 85-831 Bydgoszcz. UWAGA! Przesyłkę należy nadać na swój koszt. Paczek za pobraniem nie odbieramy.

Reklamacja

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy poprzez adres mailowy udostępniony na stronie sklepu. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.