milwaukee-tour-bydgoszcz.jpg

Milwaukee Tour 2022 w CBT Polska

Milwaukee Tour to wydarzenie, na które każdego roku czeka wiele miejsc na całym świecie. Zespół marki Milwaukee odwiedziło tego lata blisko 90 miejsc w całej Europie, a nasza firma CBT Polska miała zaszczyt gościć ich niepowtarzalną ekipę 16 września 2022 roku w Bydgoszczy!

Załoga przemierza świat w swoich rozpoznawalnych, czerwonych samochodach i pokazuje swój sprzęt wszystkim uczestnikom. Tego roku w  Bydgoszczy atmosferę podkręciły testy wytrzymałościowe produktów, które utwierdziły uczestników w przekonaniu, że Milwaukee Heavy Duty to prawdziwa niezawodność podczas pracy. Ponadto na miejscu wydarzenia obecni specjaliści służyli radą w zakresie wyboru narzędzi, opisując ich specjalizacje i prezentując ich pracę. Narzędzia ręczne, elektronarzędzia, systemy przechowywania, akcesoria, oświetlenie, narzędzia ogrodowe i wiele więcej mogliście zobaczyć właśnie podczas eventu.

Każdy zarejestrowany uczestnik miał okazję otrzymać bidon Milwaukee i poczęstować się ciepłą przekąską.

Harmonogram wydarzenia zawierał również przeprowadzenie konkursu Milwaukee Thunderbolt Challenge, polegającego na złożeniu trzech części stalowego pioruna z pomocą klucza udarowego w jak najszybszym czasie. Zwycięzca naszego eventu lekką ręką zgarnął nagrody o wartości 4 tys. zł z rekordowym czasem 21.16 sekundy. Gratulujemy!

NIE MARTW SIĘ jeśli nie udało Ci się nas odwiedzić! To nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy zespół Milwaukee Tour odwiedza firmę CBT Polska w Bydgoszczy. Śledź nasze aktualności, by być na bieżąco i nie przegapić kolejnej czerwonej przygody z Milwaukee i innych spektakularnych wydarzeń w CBT Polska.