shop-in-shop-wiha-bydgoszcz.png

Shop in Shop Wiha w Bydgoszczy

Dobra informacja dla wszystkich elektryków z Bydgoszczy i okolic. W sklepie CBT przy ulicy Toruńskiej 280 powstaje wyodrębniona część handlowa marki Wiha. Będzie to ciekawy koncept sprzedażowy polegający na modelu shop in shop. Dla klientów oznacza to nic innego jak dostępność niezawodnych i wydajnych narzędzi od ręki.

CBT oraz Wiha to firmy partnerskie współpracujące od dłuższego czasu, jednak od 18 maja 2021 kooperacja będzie jeszcze bardziej zacieśniona. Producent wysokiej jakości narzędzi dla elektryków chce być jeszcze bliżej klientów, dlatego zdecydował się na współpracę typu shop in shop. Oficjalne otwarcie odbędzie się w dniach 18-21 maja, na którym przewidziano szczegółowe pokazy i testy narzędzi, nagrody dla uczestników, a także dla pierwszych klientów atrakcyjne rabaty i dodatki.

Wiha Bydgoszcz

Większa dostępność narzędzi Wiha w Bydgoszczy i okolicach to z pewnością informacja wobec której profesjonalni elektrycy nie przejdą obojętni. Narzędzia te cieszą się popularnością na całym świecie ze względu na ergonomię, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Słynna walizka Wiha została wzmocniona, jest odporna na uszkodzenia, a także została tak zaprojektowana, aby pracownik miał do niej dobry dostęp.

W ofercie Wiha znajdziesz niezbędne narzędzia dla elektryka takie jak:

Wkrętaki

Klucze

Bity

Szczypce

Narzędzia wielofunkcyjne do obrabiania kabli

Zaciskarki

Próbniki napięcia

Poziomice

Latarki

Wybijaki

Młotki

Inne narzędzia

Więcej o wydajnych i solidnych narzędziach Wiha pisaliśmy w jednym z naszych ostatnich postów na Blogu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepu CBT w Bydgoszczy od 18 maja 2021.

Shop-in-Shop Wiha Bydgoszcz

ul. Toruńska 280

85-831 Bydgoszcz

tel. 52 348 24 58