jaka-drukarka-do-etykiet.png

Jaka drukarka etykiet?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele drukarek etykiet, a wszystkie charakteryzują się innymi właściwościami i są przeznaczone do różnych zadań. Drukarka do etykiet sprawdzi się przy profesjonalnym przygotowaniu etykiet samoprzylepnych z dowolnym oznaczeniem, np. kodem kreskowym. Drukowanie etykiet odbywa się dzięki temu szybko i sprawnie, zależnie od potrzeb – w małym lub dużym nakładzie. Urządzenie, jakim jest drukarka etykiet, ma szerokie zastosowanie, dzięki czemu pomaga w usprawnieniu wielu procesów.

Jednym z rodzajów drukarek do etykiet jest drukarka termotransferowa, w której drukowanie odbywa się za pomocą roztapiania pokrycia specjalnej taśmy. Dzięki temu barwnik w niej zawarty zostaje przyklejony do wybranego wcześniej materiału. Tego rodzaju nadruk odznacza się wysoką trwałością, dlatego jest idealny do tworzenia etykiet. 

Drukarka do etykiet samoprzylepnych umożliwia łatwe, szybkie i niedrogie drukowanie etykiet samoprzylepnych – w wielu wzorach, kolorach i wymiarach. Przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebne są etykiety doskonałej jakości, zarówno do celów przemysłowych, jak i prywatnych. Drukarki termotransferowe doskonale sprawdzają się przy tworzeniu etykiet wysokiego gatunku. Dzięki nim można tworzyć nadruki na elastycznych materiałach opakowaniowych, jak np. pudełkach czy foliach. Są bezpieczne i niezawodne, a przy tym niedrogie w eksploatacji, co jest wyjątkowo ważne przy większej ilości wydruków.

Przenośna drukarka etykiet powstała z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi jej obsługa jest ułatwiona i można z niej korzystać w różnych środowiskach pracy. Ponadto, zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniu sprawia, że jakość wydruku nie różni się od tego uzyskanego dzięki tradycyjnym drukarkom do etykiet.

Kolejną opcją dla tych, którzy zastanawiają się jaką drukarkę wybrać, jest drukarka etykiet kolorowa. Oferuje doskonałą jakość koloru i uzyskanie profesjonalnych, trwałych etykiet w wysokiej rozdzielczości bez konieczności korzystania z drukarni i specjalistycznego przygotowania poligraficznego.

Jaka drukarka etykiet

Drukarka etykiet Dymo to profesjonalne urządzenie wyposażone w system druku termotransferowego oraz zintegrowane aplikacje do etykiet. Dzięki solidnej, gumowej obudowie, drukarka do etykiet Dymo jest odporna na wstrząsy i wyjątkowo trwała. Wyposażono ją w ponad 200 szablonów obrazów i ikon, które sprawiają, że tworzenie etykiet jest proste i intuicyjne. Co więcej, dzięki wyświetlaniu etykiet na kolorowym wyświetlaczu, można zobaczyć jak będzie wyglądał ostateczny wydruk. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Windows 7 lub nowszym, a zestaw zawiera akumulator litowo-jonowy z funkcją doładowania. 

Przemysłowym urządzeniem, które umożliwia szybkie drukowanie dużej ilości etykiet, jest drukarka Rhino. Dzięki wyświetlaczowi z podświetleniem i przyciskowi szybkiego dostępu, gwarantuje szybką pracę. W zależności od modelu może posiadać takie funkcje, jak: wrap, fixed, patch panel czy drukowanie kodów kreskowych. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują przenośnego, a jednocześnie wydajnego urządzenia do drukowania etykiet.

Doskonałym wyposażeniem biura czy warsztatu będzie drukarka Label zapewniająca łatwą i poręczną obsługę oraz szybką wymianę taśmy. To drukarka gwarantująca najwyższą jakość wydruku, a także umożliwiająca szybkie wprowadzanie znaków specjalnych. Zależnie od wybranego modelu może być zasilana poprzez baterie AA, adapter sieciowy lub baterie litowo-jonowe.

Drukarka etykiet cena

Drukarki etykiet to często niezbędne i używane każdego dnia urządzenia w biurach, zakładach czy magazynach. Dzięki możliwości drukowania oznakowań, informacji czy kodów kreskowych na dowolnych materiałach, sprawdzają się w wielu branżach. Czy tania drukarka etykiet to dobre rozwiązanie? Jeżeli sprzęt będzie intensywnie eksploatowany, nie jest to najlepsza opcja. Bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie czasowej jest zaopatrzenie się w trwałą i solidnie wykonaną drukarkę, która będzie bezawaryjnie spełniać swoje zadanie przez długi czas.