Filtruj według

Marka

Marka

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Brzeszczoty do wyrzynarek

Wybór brzeszczotu do wyrzynarki jest uzależniony od tego, w jakim materiale będziemy wykonywać cięcie. Źle dobrany brzeszczot może spowodować jego uszkodzenie, a dodatkowo nie wykonać pożądanego cięcia. Brzeszczoty do wyrzynarki posiadają oznaczenia, które pomagają w odnalezieniu poszukiwanego rozwiązania.

  • HCS - brzeszczoty ze stali wysokowęglowej, stosowane do cięcia wszystkich typów drewna i tworzywa sztucznego.
  • HSS - brzeszczoty ze stali szybkotnącej, odpowiednie do cięcia metali, metali nieżelaznych i aluminium. 
  • Nasyp z węglika - te brzeszczoty mają na krawędzi nasyp z węglika wolframu, dzięki czemu nadają się do materiałów ściernych.
  • TC - brzeszczoty z końcówkami zębów z węglika wolframu, dzięki czemu nadają się do materiałów ściernych.
  • Bi - Metal - brzeszczoty bimetalowe mają zęby ze stali szybkotnącej, zgrzewane wiązką elektronów na sprężystej części tylnej ze stali stopowej. Brzeszczoty te zapewniają maksymalną wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach zarówno w przypadku drewna jak i metalu.

 

Chwyty

Kolejnym ważnym elementem wyboru odpowiedniego brzeszczotu jest rodzaj uchwytu.

  • Brzeszczoty z chwytem T - nadają się do większości głównych marek, AEG, Bosch, DeWalt, Festool, Hikoki (dawniej Hitachi), Hilti, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi.
  • Chwyt U - do elektronarzędzi Black & Decker, Kress, Ryobi, Skil.

Przy cięciu metali i tworzyw sztucznych zaleca się stosowanie cieczy chłodząco - smarującej w celu zwiększenia żywotności brzeszczotu.

Brzeszczoty Milwaukee znajdujące się w naszej ofercie to szeroki wachlarz możliwości, ze względu na dużą ilość rodzajów zastosowań, od brzeszczotów tradycyjnych, przez te do cięcia po łuku, brzeszczoty szybkotnące, do czystego cięcia, do precyzyjnego cięcia i wielu innych!