Filtruj według

Marka

Marka

Kategorie

  • Skrzynie

    Przechowywanie narzędzi może być proste i przyjemne, a dowodem na to są skrzynie Milwaukee wyposażone w system PACKOUT™, pozwalający na połączenie ze sobą np. dwóch różnych walizek. Umożliwia to szybsze przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce, bez konieczności noszenia każdej walizki w innej ręce. Skrzynie narzędziowe to bardzo przydatne akcesoria, które pozwolą na zachowanie porządku wśród narzędzi i znacząco pomogą w dalszym odnajdywaniu narzędzi podczas pracy. Jeśli narzędzia, które transportujesz, liczymy już nie w kilku, a kilkunastu, a czasami nawet kilkudziesięciu kilogramach, z pewnością zainteresują Cię skrzynie narzędziowe na kółkach. 

  • Torby

    Torby na narzędzia, dzięki którym uporządkujesz swoje narzędzia tak, by ich znalezienie nie graniczyło z cudem. Torby narzędziowe to również dobry sposób na ułatwienie przenoszenia wielu narzędzi na raz, z miejsca na miejsce. Torby Milwaukee wyposażone w system PACKOUT™, pozwalają na połączenie ze sobą np. dwóch różnych toreb.

  • Wózki narzędziowe
  • Pozostałe

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-40 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Przechowywanie

Skrzynie, walizki, torby i organizery na narzędzia ułatwiające transportowanie i przechowywanie narzędzi. Znajdziesz tu przede wszystkim produkty marki Milwaukee, wyposażone w modułowy system przechowywania narzędzi PACKOUT™, pozwalający na połączenie ze sobą np. dwóch różnych walizek. Umożliwia to szybsze przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce, bez konieczności noszenia każdej walizki w innej ręce. 

Przechowywanie