Filtruj według

Zasilanie

Zasilanie

Marka

Marka

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacz to urządzenie ułatwiające zachowanie porządku zarówno w domu jak i na placu budowy. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne odkurzacze przemysłowe, które znakomicie sprawdzą się w wymagających warunkach. Oferujemy rozwiązania workowe i bezworkowe, do pracy na mokro i sucho, a w naszym asortymencie znajdziesz jeden z najlepszych profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych dostępnych na rynku, czyli FLEX S44 L AC.

W naszej ofercie odkurzaczy przemysłowych znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, które są niezbędne w każdym miejscu, gdzie wymagana jest skuteczna i efektywna higiena. Oferujemy odkurzacze przemysłowe renomowanych marek, które gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także niezawodność i trwałość.

Oferowane odkurzacze przemysłowe zostały zaprojektowane specjalnie do intensywnego użytkowania w różnych warunkach, od magazynów i hal produkcyjnych, po biura, sklepy czy place budowy. Dzięki wydajnym silnikom i innowacyjnym systemom filtracji, nasze urządzenia są w stanie skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym pył, śmieci czy nawet ciecze.

W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze przemysłowe o różnych parametrach technicznych, m.in. z różnymi pojemnościami zbiorników, różnymi mocami ssania czy różnymi rodzajami akcesoriów. Dzięki temu możesz wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.